Skip links

Zostań Partnerem 3P!

Witajcie po wakacjach!

Zapewne przez najbliższy rok, takich widoków to już nie zobaczycie w realu 🙂

1m7ZjzQ_small

My też już tęsknimy za wakacjami, ale w tej krótkiej przerwie pomiędzy październikiem a czerwcem – zwanej rokiem akademickim – mamy coś dla was 🙂

Zakończyliśmy pierwszy rok naszego programu Asseco 3P. Na najbardziej prestiżowych uczelniach technicznych o profilu informatycznym w Polsce działali Partnerzy 3P. To dzięki nim odbyło się w całej Polsce kilkadziesiąt wydarzeń naukowych i warsztatowych z udziałem programistów, analityków biznesowych, project managerów Asseco Poland.

Partnerzy 3P promowali działania kolegów w ramach Kół Naukowych na swoich uczelniach, a także sponsorowali działania innych organizacji studenckich.

 

Wszędzie tam, gdzie mówiono o polskiej informatyce,
byli Partnerzy Asseco 3P!

 

Cieszymy się, że jako polska firma informatyczna mogliśmy pomagać wszystkich chcącym zaangażować się w nasz projekt. Podsumowując zeszłoroczne działania i spotykając się z dużym zainteresowaniem uczelni w kontynuacji programu Polish Programmers Project postanowiliśmy rozwinąć i poszerzyć działania Partnerów 3P w nadchodzącym roku akademickim – możecie o tym przeczytać w zakładce Zasady.

 

Nabór do kolejnej edycji projektu już trwa!

 

Na wybranych uczelniach technicznych w Polsce spotkacie nasze ogłoszenie o tegorocznym programie.

plakat_900px

W zakładce Aplikuj macie możliwość wysłania swojego zgłoszenia wraz z CV do tegorocznej edycji programu. Zapraszamy Was serdecznie. Nie czekajcie. To doskonała okazja, by pod opieką doświadczonych kolegów z wieloletnim stażem, poprowadzić swój własny autorski projekt promujący polską informatykę, ale przede wszystkim własnych kolegów programistów.

 

Return to top of page