Skip links

XIV Nocne Spotkanie z Reklamą- Rzeszów

2 grudnia mieliśmy okazję pojawić się na wyjątkowym wydarzeniu- Nocnym Spotkaniu z Reklamą, organizowanym przez Studenckie Koło Komunikacji Marketingowej w Rzeszowie. Wydarzenie ciekawe, jedyne w swoim rodzaju. Uczestnictwo w nim zadeklarowało 1200 osób. Na sali ciężko było znaleźć wolne miejsce. Jesteśmy pod wrażeniem!

Organizatorzy zaprezentowali reklamy z całego świata- “najróżniejsze, najdziwniejsze i najśmieszniejsze”. Zostały zaprezentowane w 8 kategoriach:
– Humor w reklamie
– Kobieta w reklamie
– Mężczyzna w reklamie
– Dziecko w reklamie
– Zwierzęta w reklamie
– Reklama społecznie zaangażowana
– Reklama viralowa
– Reklama z pieprzykiem 😉

Jaki był nasz udział w tym wydarzeniu? Nasz partner zadbał o to, aby w trakcie wyświetlania reklam pojawił się również spot Asseco Poland 🙂 Przeprowadził konkurs TaskActivator i rozdał masę ciekawych gadżetów. Dzięki nam organizatorzy wydarzenia mogli świętować sukces na kręgielni. Mamy nadzieje, że bawili się dobrze i już planowali następne zwariowane wydarzenia!

Rzeszów to miasto bardzo ważne dla #AssecoPoland. Przyczyna prosta i oczywista- to z tego miasta wywodzi się nasza firma. Dlatego z całych sił będziemy w tym mieście wspierać polskich studentów i promować najlepsze inicjatywy studenckie. Obserwujcie nasz profil na FB!

 

Revolution Slider Error: Slider with alias Rzeszow_SZR not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'

 

Return to top of page