Skip links

Uroczyste wręczenie dyplomów na Politechnice Rzeszowskiej

W sobotę, 28 października przedstawiciele Asseco wzięli udział w uroczystości wręczenia dyplomów absolwentom Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej. Dodatkowo uhonorowani zostali także najlepsi absolwenci tego Wydziału. Spółkę reprezentowała Alicja Gerka, Partner 3P i Młodszy Tester w Asseco.

Alicja opowiedziała o możliwościach rozwoju zawodowego w Asseco oraz zaprezentowała przykładowe oferty pracy. Po oficjalnej części uroczystości na absolwentów czekał poczęstunek przygotowany przez Asseco w postaci pysznych muffin.

Uroczyste wręczenie dyplomów to znakomita okazja do ponownego spotkania się absolwentów już po obronie prac. Jest to także symboliczny krok do rozpoczęcia przez nich kariery zawodowej. Nie mogło więc nas tam zabraknąć. Partnerzy 3P są stale obecni w życiu studentów Politechniki Rzeszowskiej. Wspieramy młode osoby od momentu ich pierwszych dni na uczelni, czego przykładem była tegoroczna akcja Asseco – „Wymień indeks na coś słodkiego”, aż do ukończenia studiów i wejścia na rynek pracy – powiedziała Alicja Gerka, Partner 3P i Młodszy Tester, Asseco.

Return to top of page