Skip links

Święto liczby PI na MiNI

Tegoroczne obchody dnia liczby Pi na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, zorganizowane przez Wydziałową Radę Samorządu z Karolem Talarkiem stojącym na jej czele, obfitowały w atrakcje. Partnerzy Asseco 3P z Warszawy – Julian Romowski i Marek Pierścieniak wiedzą co w trawie piszczy i postanowili zaangażować się w wydarzenie,  łącząc pracę z rozrywką.

Organizatorzy wydarzenia przygotowali niespodzianki skierowane głównie do studentów, jednak nie zapomnieli o najmłodszych i wykorzystali tę okazję do popularyzowania matematyki wśród uczniów szkół podstawowych. Cały dzień był zaplanowany w najdrobniejszych szczegółach, a reprezentanci Asseco wyjątkowo aktywnie uczestniczyli w konkursach. W trakcie trwania wydarzenia w hallu wydziału pojawiło się stoisko Asseco z przygotowanymi przez partnerów zagadkami logicznymi i nagrodami. 🙂 Stoisko odwiedziła również nasza koleżanka z działu HR, która rozmawiała ze studentami o możliwości rozpoczęcia płatnego stażu w ramach programu Asseco STARTER. Oferta cieszyła się dużym zainteresowaniem, studenci dopytywali o wymagania i przebieg procesu rekrutacyjnego. Chętni mogli zostawić swój adres mailowy, aby pozostać w kontakcie z Asseco i dowiadywać się na bieżąco o spersonalizowanych ofertach stażowych.

Głównymi atrakcjami przygotowanymi przez WRS były: Speedcubing, Turniej Szachowy i Bieg o Puchar Dziekana. Podczas Turnieju szczególnie kibicowaliśmy Julianowi Romowskiemu, który dumnie reprezentował 3P staczając najcięższe rozgrywki ubrany w koszulkę Asseco. W  niebieskich barwach wystąpił również sędzia turnieju. 🙂 Sponsorem nagród dla zdobywców pierwszego miejsca w każdej z kategorii było Asseco.

Święto Pi było pierwszym wydarzeniem bazującym na współpracy WRSu i Asseco. Wyjątkowo udany dzień sprawił, że już nie możemy doczekać się co będzie dalej. Uważnie śledźcie nasze wydarzenia. 🙂

Return to top of page