Skip links

Sukces nowej inicjatywy- Asseco Open Day- Warszawa

24 kwietnia odbyło się Asseco Open Day w Warszawie. Zorganizowali je Partnerzy 3P wraz z pracownikami firmy Asseco Poland. W wydarzeniu uczestniczyło 24 studentów z warszawskich uczelni. Uczestnicy mieli możliwość zobaczenia siedziby firmy oraz poznania jej struktur.

Po rejestracji, rozpoczęło się round tables, które dało studentom okazję, do poznania pracowników o różnych profesjach; mogli porozmawiać z analitykiem biznesowym, kierownikiem projektu, testerem, programistą Java oraz specjalistą ds. HR. Następnie wszyscy uczestnicy mieli możliwość konfrontacji swojej wiedzy teoretycznej z praktyką, poprzez rozwiązywanie case’ów z konkretnej dziedziny.

Przez cały czas pracy towarzyszyli im nasi specjaliści, służący rad i zabawnymi historiami. Po wysiłku umysłowym nadszedł czas na wspólny obiad – uwielbianą przez studentów pizzę. Z najedzonymi brzuchami i uśmiechami na twarzy przyszła kolej na wspólne zdjęcie. Przez cały dzień panowała przyjemna i sympatyczna atmosfera.

Uczestnikom podobała się praca w grupach i aspekty organizacyjne wydarzenia, mimo ograniczonego czasu mieli szansę poruszyć interesujące ich tematy oraz poszerzyć swoją wiedzę. Największa popularnością cieszyło się round tables. Całe wydarzenie zostało pozytywnie przyjęte i ocenione w środowisku studenckim. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i zainteresowanie! 🙂

Na koniec serdecznie podziękowania dla naszych specjalistów dla:

Jakuba Obraniaka

Pawła Pełki

Tomasza Olędzkiego

Mariusza Kowalskiego

Sebastiana Kondrata!

Revolution Slider Error: Slider with alias Aodrel not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page