Skip links

Spotkanie ze studentami w Lublinie

Rozpoczynamy nasze działania w Lublinie. Mamy nadzieję, że dzięki nim, do kolejnej edycji programu 3P zrekrutujemy kandydata również z tego przepięknego miasta 🙂

23 lutego przedstawiciele naszej firmy mieli możliwość spotkania ze studentami Uniwersytetu Marii Curie- Skłodowskiej. Co dla studentów wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki przygotowali specjaliści z #AssecoPoland?

Przedstawiciele Pionu Przedsiębiorstw (Dział SAP i Dynamics AX) zaprezentowali słuchaczom profil firmy, projekty nad którymi pracują w swoich zespołach oraz specyfikę pracy konsultanta i programisty w #AssecoPoland. Zaznajomili również studentów z systemem SAP Dynamics AX.

Dodatkowo po części prezentacyjnej studenci zainteresowani pracą w #AssecoPoland podeszli do testu kompetencyjnego. Warto w tym miejscu poinformować, że w spotkaniu uczestniczyło 100 studentów! Do samego testu podeszło aż 40 zainteresowanych. Niezmiernie cieszymy się z tego faktu. Pomyślnie pierwszy krok rekrutacji przeszło aż 12 osób.

Gratulacje dla Włodzimierza Żmudy, Olgi Ziajkowskiej, Marcina Olszewskiego i Magdaleny Grzesik za organizację spotkania!

Pozdrawiamy!

Revolution Slider Error: Slider with alias lublin not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page