Skip links

Spotkanie z Project Managerem- AGH, Kraków

20 stycznia dla studentów AGH w Krakowie zorganizowaliśmy wydarzenie: “Spotkanie z Project Managerem”. Współorganizatorem spotkania była międzynarodowa organizacja IAESTE AGH, której ogromnie dziękujemy za wspólną realizację tego projektu.

W roli prelegenta- Grzegorz Szust, doświadczony Project Manager, reprezentant Pionu Banków Komercyjnych.

Głównym tematem jego prelekcji było oczywiście zarządzanie projektami. Uczestnicy dowiedzieli się o technikach prowadzeniu projektów, a także zapoznali się z wybranymi metodykami stosowanymi przy projektach. Grzegorz w swojej prezentacji przedstawił profil firmy oraz zakres działalności krakowskiego oddziału. Mówił o tym, że prowadzenie projektów to nie lada wyzwanie, szczególnie w firmach informatycznych.  Studenci podczas wydarzenia zadawali pytania, na które prelegent chętnie odpowiadał. Pytania dotyczyły zarówno możliwości rozpoczęcia kariery w Asseco Poland, jak i ścieżki zawodowej samego prelegenta! 🙂

Spotkanie z Project Managerem zostało poprzedzone stoiskiem promocyjnym, przy którym studenci mogli porozmawiać z partnerami #Asseco3P i dowiedzieć się o idei programu, profilu firmy #AssecoPoland oraz aktualnych ofertach stażowych! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Warto wspomnieć o tym, jakie skutki przyniosła współpraca naszych partnerów z organizacją IAESTE AGH Kraków. Na spotkanie zostało zaproszonych 15000 studentów, 1200 z nich zapoznało się z ofertą wydarzenia. W spotkaniu uczestniczyło 60 osób, co jest rekordowym wynikiem. Gratulacje dla Marleny, Kamila i  Bartka.

Pozdrawiamy serdecznie cały Kraków!

Partnerzy #Asseco3p

Revolution Slider Error: Slider with alias AGHSzust not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'

 

 

Return to top of page