Skip links

Spotkania ze specjalistami- Gdańsk, Warszawa

W przyszłym tygodniu mamy przyjemność zaprosić Was na dwa spotkania- w Warszawie i w Gdańsku.

Wydarzenie w Gdańsku odbędzie się dnia 8 grudnia o godzinie 15:00, na Politechnice Gdańskiej. Spotkanie ze studentami zostało podzielone na trzy bloki. Pierwszy zostanie poprowadzony przez partnerów programu 3P, w którym zostanie przybliżony profil programu Asseco3P. Drugi zostanie poprowadzony przez Jana Pieczykolana, dyrektora w dziale TELCO.  Nasz prelegent skoncentruje się na szeroko rozumianym pojęciu telekomunikacji oraz innowacyjnych projektach, które są prowadzone w tej dziedzinie. Trzeci blok poprowadzi Anna Chmielewska z działu HR, która przedstawi możliwości rozwoju w firmie, aktualne oferty pracy oraz korzyści płynące z pracy w Asseco Poland. Wydarzenie organizowane przez partnera- Damiana Wilke, przy współpracy z organizacją BEST Gdańsk.

Kilka dni później na Politechnice Warszawskiej wystąpi Paweł Pełka, z prezentacją na temat zarządzania projektami. Nasz specjalista podzieli się z młodymi ludźmi swoim doświadczeniem oraz przekaże im kilka cennych rad na temat tego, jak skutecznie rozpocząć swoją karierę w branży IT.Wydarzenie organizowane oczywiście przez naszego partnera- Adriana Piątka, przy współpracy z kołem naukowym PMArt.

Program Asseco3P to program realizowany przez studentów, dla studentów. Dziękujemy naszym specjalistom za wsparcie naszych działań. To dzięki Wam, możemy głośno mówić o tym, że Asseco3P to wartościowy program 🙂

Wszystkim czytającym ten artykuł życzymy, aby spotkania, które dla Was organizujemy inspirowały i motywowały do działań.

#Asseco3P

banery_3p

banery_3pPG2

Return to top of page