Skip links

Rok 2015- plany, wyzwania

Razem z Nowym Rokiem do zespołu partnerów programu Asseco3P dołączyły Katarzyna Szukalska z Wrocławia oraz Weronika Berek z Łodzi. Witamy Was dziewczyny gorąco na pokładzie. Jesteśmy obecni już w 7 miastach i tworzymy 13-sto osobowy zespół!

Już w styczniu zapraszamy na kolejne, organizowane przez nas spotkania:

– w Warszawie- spotkanie z przedstawicielem firmy Asseco Poland- Janem Pieczykolan. Podczas spotkania poruszony zostanie temat dynamicznego zarządzania procesami biznesowymi oraz rozwiązań integracyjnych przy użyciu produktów TIBCO. Zostanie również przedstawiona oferta stażowa, a każdy uczestnik zainteresowany zaprezentowaną technologią będzie miał możliwość osobistego złożenia CV. Szczegóły dotyczące wydarzenia: https://www.facebook.com/events/950654248279909

– w Krakowie- 15 stycznia zapraszamy do naszego stoiska promocyjnego (AGH, budynek B4), gdzie będziecie mogli wziąć udział w Konkursie TastActivator i dowiedzieć się więcej na temat profilu naszej firmy i aktualnych ofert stażowych. Stoisko promocyjne organizowane przy współpracy z IAESTE AGH.

– w Krakowie- 19 stycznia- spotkanie z Project Managerem na AGH ( również organizowane we współpracy z IAESTE AGH). Wszelkie informacje dotyczące tego spotkania już niedługo pojawią się na fanpagu Asseco3P Kraków. Zapowiada się bardzo, bardzo ciekawie.

– w Gdańsku- 21 stycznia, wystąpienie w ramach wykładu Wprowadzenie do testowania oprogramowania na Uniwersytecie Gdańskim. Nasi specjaliści opowiedzą o cechach dobrego testera, podejściu do automatyzacji testów i wielu innych ciekawych, technicznych zagadanieniach. Podczas tego spotkania zostaną również przedstawione 3 dostępne oferty stażowe w Gdyni! Szczegóły już wkrótce na fanpagu Asseco3P- Trójmiasto.

Szczecin, Łódź, Wrocław, Rzeszów, Katowice- dla Was też planujemy już wydarzenia. Obserwujcie działania partnerów z Waszych miast ! 🙂

Pozdrawiamy serdecznie!

 

Return to top of page