Skip links

Podsumowanie III edycji Asseco 3P w Poznaniu

Nazywamy się Paulina i Karol, jesteśmy studentami z Poznania. Studiujemy i działamy jako Partnerzy 3P na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu oraz Politechnice Poznańskiej. Nasza przygoda z Asseco rozpoczęła się w listopadzie 2015 roku. Od tego czasu sporo zdziałaliśmy na naszych uczelniach.

Nasze działania rozpoczęliśmy od współpracy z Samorządem Studentów Politechniki Poznańskiej, obejmując patronat nad akcją „After Ankietyzacją” przeprowadzaną na uczelni. Z naszą pomocą ilość wypełnionych ankiet wyniosła ponad 60% wszystkich studentów Politechniki, w związku z czym Samorząd wywalczył dla nich godziny rektorskie!

W grudniu zorganizowaliśmy stoisko promocyjne w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej, na którym zdobyliśmy rekordową ilość 112 wypełnień Task Activatora! Do tej pory nikomu nie udało się pobić tego wyniku.

W marcu przy współpracy z IAESTE na Politechnice pojawiło się kilka kolejnych stoisk promocyjnych, a w kwietniu zaś zorganizowaliśmy prelekcję z zadaniem warsztatowym, którą poprowadził Damian Wilke – były koordynator główny projektu Asseco 3P. Na spotkanie zaprosiliśmy członków Kół Naukowych oraz Organizacji Studenckich. Prelekcja przebiegła profesjonalnie, a uczestnicy jeszcze po wydarzeniu zostawali z nami i gratulowali świetnie przeprowadzonego wykładu.

W maju zorganizowaliśmy kolejne stoisko promocyjne, a było ono wstępem do meczu siatkówki, który odbył się pod patronatem Asseco Poland. Po meczu siatkówki zmotywowaliśmy studentów do ruszenia głową, czekała nas bowiem gra „Looking for QR code”, polegająca na szukaniu ukrytych na terenie uczelni kodów QR zawierających zagadki i wskazówki dotyczące kolejnych zadań. Na końcu trasy każda drużyna otrzymała ciekawe nagrody.

 

Revolution Slider Error: Slider with alias poznan not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page