Skip links

Podsumowanie III edycji Asseco 3P w Kielcach

Cześć, jestem Artur i od listopada 2015 roku zrealizowałem kilka ciekawych przedsięwzięć na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach w ramach programu Asseco 3P.

Do największego projektu, który zrealizowałem z ramienia partnerstwa Asseco 3P należą Kieleckie Dni Biznesu. Wydarzenie odbyło się w marcu 2016 roku i jego głównym celem było połączenie Nauki z Biznesem. Grupą docelową wydarzenia byli głównie studenci, przedsiębiorcy oraz kadra akademicka. Finalnie w wydarzeniu uczestniczyło ponad 500 studentów różnych uczelni, wydziałów oraz kierunków. Zdecydowałem się stworzyć tego typu przedsięwzięcie w Kielcach, gdyż jestem przekonany, że największą wartością dla studenta jest łączenie cennej wiedzy teoretycznej, która jest im przekazywana  na studiach z unikalną praktyką biznesową, której niestety często brakuje. Wsparcie biznesowe zostało udzielone przez ponad 40 podmiotów gospodarczych, a szczególnie przez partnera merytorycznego wydarzenia, czyli Asseco Poland.

Jednak to nie jedyne przedsięwzięcie zorganizowane przeze mnie pod marką Asseco 3P. Kolejnym były XII Warsztaty Przedsiębiorczości. Wydarzenie cykliczne, które nawiązuje do praktycznej części studiów, czyli realizowania case study przy współpracy z przedsiębiorstwami. Tutaj również zaangażowali się pracownicy Asseco Poland.

Ponadto zorganizowałem 3 stoiska promocyjne Asseco 3P na różnych wydziałach Uniwersytetu, a także dwukrotnie konkurs Task Activator, gdzie do wygrania były cenne nagrody.

Na koniec roku akademickiego starałem się promować ciekawą inicjatywę Asseco, jaką są płatne staże. Mam nadzieję, że studenci z Kielc trafią na stanowiska stażystów, ale i nie tylko. 😉

Revolution Slider Error: Slider with alias kielce not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page