Skip links

Podsumowanie II edycji programu Asseco 3P

II edycja programu Asseco 3P oficjalnie zakończona- uroczystym spotkaniem naszych Partnerów w Trójmieście, których efekty pracy przez cały rok mieliście okazję obserwować aż na 11 uczelniach.

W roku akademickim 2014/15 bardzo aktywnie wspieraliśmy organizacje studenckie i koła naukowe. Zorganizowaliśmy również wiele własnych wydarzeń, na których z podniesioną głową występowali eksperci z Asseco Poland. Byliśmy obecni na kluczowych wydarzeniach związanych z branżą IT, przeprowadziliśmy wiele konkursów i rozdaliśmy całą masę gadżetów. W naszych warsztatach i prezentacjach wzięło udział wielu studentów, którzy mam nadzieję, że zapamiętają dobrze nasze działania i w przyszłości będą mówić o Asseco, jako o firmie, której naprawdę zależy. Zależy na polskich studentach, polskiej informatyce i rozwoju polskich kadr.

Oficjalne zakończenie programu odbyło się w siedzibie w Gdyni. Partnerzy 3P uczestniczyli w szkoleniu “Wprowadzenie do Scruma”, poprowadzonej przez firmę Rocket Studio. Oprócz podsumowania działań i szkolenia nasi Partnerzy 3P zwiedzali Trójmiasto w zespołach, biorąc udział w zabawie “CityRally”. Obejrzyjcie relację zdjęciową, aby upewnić się, że warto rekrutować do przyszłej edycji programu i być częścią naszego super-zgranego zespołu 3P!

Ekipa 3P- 2014/2015

Revolution Slider Error: Slider with alias 3city not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'

Opinions

  1. Post comment

    Jak miło ;))
    Do zobaczenia w październiku. Wymyślajcie fajne konkursy!

    Permalink

Comments are closed.

Return to top of page