Skip links

Okej ZP- relacja z Wrocławia

Dnia 22-23 listopada wzięliśmy udział w wydarzeniu OKEJ ZP, czyli Ogólnopolskim Kongresie Energicznych Jednostek Zarządzania Projektami. Gospodem tej imprezy było koło naukowe PM Group z Wrocławia.

Kongres rozpoczął się prelekcją Patrycji Grajewskiej “Jak przewidzieć to, co nieznane, czyli zarządzanie ryzykiem w projekcie”. Patrycja opowiedziała w bardzo ciekawy sposób jak sobie radzić z ryzykiem, oraz jak je kontrolować z wykorzystaniem metodyki Prince2.

Kolejnym prelegentem był Kamil Nawirski, Prezes Fundacji Manus. Podczas prelekcji doszło do wymiany poglądów i doświadczeń dotyczących prowadzenia organizacji, dzięki czemu uczestnicy wydarzenia mogli dowiedzieć jak działają pozostałe Energiczne Jednostki Zarządzania Projektami w Polsce.

Wymianie doświadczeń i ciekawych prelekcji w ciągu tych dwóch dni nie było końca. Przedstawicielka #Asseco3P  miała również przyjemność podczas tego wydarzenia omówić ideę naszego programu, przeprowadzić konkurs TaskActivator i nagrodzić zwycięzcę.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z uczestnictwa w tym wydarzeniu. Zdecydowanie polecamy je wszystkim Intensywnie Zarządzającym Kołom Projektowym z całej Polski. Cieszymy się widząc, ambitnych ludzi, skutecznie działających w ośrodkach akademickich. To dzięki Wam jest możliwa współpraca między biznesem, a uczelniami.

To był debiut programu #Asseco3P we Wrocławiu. Obecnie jesteśmy w trakcie rekrutacji partnera z tego miasta. Więcej działań i wydarzeń już wkrótce:-)

Revolution Slider Error: Slider with alias okej_zp not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'

 

 

Return to top of page