Skip links

Asseco Poland na Konferencji beIT, warsztat Agnieszki Kugler

Całkiem niedawno informowaliśmy Was o tym, że będziecie mogli nas spotkać podczas Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT na Politechnice Gdańskiej. Teraz chcielibyśmy zdać Wam krótką relację z tego wydarzenia.

Na początek pochwalimy organizatorów za profesjonalną organizację! Niesamowita atmosfera, ciekawe prelekcje, dużo warsztatów. Na początek Gala Koła Naukowego Zarządzanie IT i wykład inauguracyjny, poprowadzony przez Pana Mariusza Chrapko- autora książki “Scrum, o zwinnym zarządzaniu projektami”. Dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w wykładzie, Pan Mariusz nagrał specjalny podcast, zapraszamy wszystkich do wysłuchania: http://mariuszchrapko.com/kopciuszek-idzie-na-bal-czyli-od-czego-zaczac-wdrozenie-agile-w-firmie/

Po wykładzie inauguracyjnym- innowacyjna forma warsztatowa round tables. 6 stolików, 6 moderatorów, 4 rundy i najciekawsze tematy związane z analizą biznesową i zarządzaniem projektami w branży IT ( efekty pracy w grupach możecie dostrzec na zdjęciach w załączonej galerii 🙂 ).

W sobotę i niedzielę w ramach 2 ścieżek- beAgile i beAnalyst miały miejsce wykłady i warsztaty. Wielu specjalistów miało okazję podzielić się swoim doświadczeniem z uczestnikami wydarzenia. Wśród nich- Agnieszka Kugler- Starszy Analityk z Asseco Poland 🙂 Warto dodać, że miejsca na warsztaty Agnieszki rozeszły się jako pierwsze- takie informacje przekazali Partnerom 3P organizatorzy. Gratulujemy naszej prelegentce, w warsztatach uczestniczyliśmy, więc śmiało możemy powiedzieć, że były bardzo bardzo wartościowe!

Polecamy wszystkim zainteresowanie się Konferencją Inżynierii Oprogramowania beIT, organizatorzy zapewniają, żedruga edycja będzie na jeszcze wyższym poziomie niż pierwsza 🙂

Partnerzy3P,

Trójmiasto

Revolution Slider Error: Slider with alias beit15 not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'

 

Return to top of page