Skip links

NetVision 2014 – Politechnika Gdańska

Zapraszamy wszystkich do udziału w konferencji Biznes i Nowe Technologie – NetVision 2014. To unikalne wydarzenie pozwala studentom poznać realia pracy w firmach IT poprzez spotkania ze specjalistami z zaproszonych do udziału w konferencji firm.

Asseco Poland promując swój program Polish Programmers Project także i w tym roku uczestniczy i wspiera to wydarzenie.

Niektórzy prelegenci pobili wszelkie rekordy i już po kilku godzinach od rozpoczęcia rejestracji skończyły się miejsca na ich warsztaty.

Jedną z takich osób jest Krzysztof Litewka z firmy Asseco Poland S.A., który zasila merytorycznie ścieżkę “Project Management”.

W trakcie 15 letniej kariery brał udział w czołowych przedsięwzięciach w branży ICT w Polsce, takich jak wdrożenie systemów: KSI w ZUS, Pastel w Powiatowych Urzędach Pracy oraz Błękitnej Linii w TP SA. Kierował budową innowacyjnych rozwiązań klasy LMS oraz HRM aktualnie dominujących na rynku holenderskim. W dniu dzisiejszym pracuje dla Asseco Poland S.A. i prowadzi projekty dla Grupy PZU.

Największą satysfakcję przynosi mu możliwość wdrażania wizji w życie. W zarządzaniu łączy najlepsze praktyki metodyk kaskadowych i zwinnych. Jako Kierownik Projektu uważa, że motywacja i zorientowanie zespołu na celach strategicznych projektu gwarantuje jego finalny sukces.

Szczegóły na stronie organizatora NetVison.

Return to top of page