Skip links

Negocjacje z Asseco – Politechnika Warszawska

Idziesz na kompromis?

Studenci Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej wysłuchali 19 stycznia prelekcji „Idziesz na kompromis, rywalizujesz czy unikasz? Czyli o negocjacji słów kilka”.

Poprowadziła ją Olga Żółkiewicz, specjalistka z Działu Personalnego Asseco,z wykształcenia psycholog., Opowiedziała uczestnikom o technikach negocjacji oraz jak nie ulec manipulacji.

Słuchacze mieli okazję ocenić, jak mocno zachowanie innych ludzi może wpływać na podejmowanie własnych decyzji, dowiedzieć się, jakie są najważniejsze kwestie techniczne procesu negocjacji oraz otrzymać wskazówki dotyczące prowadzenia tych działań. Każdy uczestnik prelekcji wziął udział w teście, który wykazał preferowany styl negocjacji. Wykład zwieńczył konkurs wiedzy o rodzajach manipulacji, z którymi, jak się okazało, mamy styczność w codziennym życiu.

Dziękujemy kołu naukowemu PMArt za pomoc w organizacji wydarzenia. Członkowie koła wykazali się pełnym profesjonalizmem w przygotowaniu i promocji prelekcji. Zachęcamy do śledzenia ich działań na facebooku  lub stronie internetowej.

Zapewniamy, że nie jest to nasze ostatnie działanie i na pewno firma Asseco jeszcze nie raz pojawi się w murach Politechniki Warszawskiej.

Revolution Slider Error: Slider with alias slider63 not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page