Skip links

Mikołajki na UW i WSIZ

08.12.2014 r. na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się świąteczna loteria, podczas której studenci rozlosowali upominki m.in. od naszej firmy #AssecoPoland. Loteria cieszyła się niemałym zainteresowaniem studentów wydziału i wzbudziła wiele pozytywnych emocji.

12.12.2014 r. partnerka programu 3P pojawiła się podczas akcji mikołajkowej się na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania, która została zorganizowana wspólnie z Samorządem Studentów. W ramach tego wydarzenia odbyło się losowanie gadżetów od firmy, co niezmiernie ucieszyło studentów. W między czasie został przeprowadzony konkurs Task Activator, uczestnicy zawzięcie ze sobą rywalizowali o jak najlepszy wynik. Wydarzeniu towarzyszyła przyjemna, świąteczna atmosfera. Szczegółowa relacja z tego wydarzenia na stronie samorządu WIT: http://samorzad.wit.edu.pl/?p=792

08.12.-18.12. – korzystając z okresu przedświątecznego, nasza partnerka Kasia pojawiała się w najbardziej ubleganych punktach Uniwersytetu Warszawskiego i nawiązywała kontakt ze studentami, rozmawiając o firmie Asseco Poland. Spotkani studenci byli proszeni o wypełnienie ankiety, która w przyszłości ma nam dać możliwość weryfikacji pozytywnego wpływu programu 3P na opinie polskich studentów względem naszej firmy:)

Revolution Slider Error: Slider with alias MikolajkiUWWSIZ not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page