Skip links

Let's talk about: Business Intelligence – Uniwersytet Jagielloński 15.12.15

,,Let’s talk about Business Intelligence” – pod takim właśnie tytułem, 15 grudnia br. odbyło się spotkanie z firmą Asseco na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie wydarzenia uczestnicy mogli dowiedzieć się, czym jest BI, do czego wykorzystywany jest w najnowszych rozwiązaniach informatycznych, a także posłuchać o ofercie staży i praktyk Asseco dla studentów i absolwentów.

Spotkanie uświetniły swoim wystąpieniem dwie osoby pracujące w krakowskim oddziale Asseco:

Beata WątrobaAnalityk i Szef Zespołu Analityków, w Pionie Business Intelligence która opowiedziała o praktycznych aspektach business intelligence(BI)

oraz

Edyta Zdziarska – Analityk w w Pionie Business Intelligencektóra wygłosiła prelekcję pt.  “Rozwiązania informatyczne klasy business intelligence, wspomagające walkę z nadużyciami”.

Na każdego uczestnika czekał również zestaw upominków od firmy, zaś najaktywniejsi zostali nagrodzeni power bankami. Specjalna nagroda powędrowała również w ręce Grzegorza Gancarczyka, który bezbłędnie rozwiązał quiz w ramach, zorganizowanego dzień wcześniej Task Activatora, a także wykazał się największym refleksem ze wszystkich uczestników konkursu (a było ich niemało, bo ponad 70!).

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! 🙂

Revolution Slider Error: Slider with alias slider58 not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page