Skip links

Laboratorium Systemów Klasy Enterprise pod patronatem Asseco Poland

Reprezentanci Asseco oraz władze i studenci Politechniki Rzeszowskiej (PRz) dnia 17 czerwca uczestniczyli w uroczystym otwarciu nowoczesnego laboratorium, które powstało pod patronatem firmy. Ceremonia odbyła się w ramach obchodów 50-lecia Wydziału Elektrotechniki i Informatyki i była doskonałą okazją do przedstawienia dalszych planów współpracy pomiędzy Asseco a rzeszowską uczelnią.

Co będzie się działo w  naszym laboratorium? : )

– przedmiot fakultatywny pt. „Systemy informatyczne klasy enterprise” prowadzony przez specjalistów firmy Asseco Poland dla studentów kierunku Informatyka II stopnia;

– badania w ramach prac dyplomowych i badań naukowych;

– organizacja wspólnych przedsięwzięć PRz-Asseco promujących informatykę;

– Asseco Academy- cykl regularnych warsztatów dla studentów prowadzonych przez specjalistów z Asseco Poland.

W dniu obchodów 50-lecia Wydziału Elektrotechniki i Informatyki Asseco było obecne na uczelni również poprzez firmowe stoisko obsługiwane przez partnerów programu 3P, którzy promowali firmę wśród studentów i przeprowadzali konkurs TaskActivator. Gratulujemy serdecznie zwycięzcom!

Warto również pochwalić się zorganizowaną w ramach Obchodów 50-lecia Wydziału EII prezentacją “Angular.js w praktyce” i warsztatem “Angular.js- dyrektywy szyte na miarę”. W roli prelegenta zaprezentował się ekspert z Asseco Poland- Dariusz Kalbarczyk. Tym, którzy chcą zgłębiać tajniki Angulara polecamy książkę “AngularJS. Pierwsze kroki”, której autorem jest właśnie Dariusz Kalbarczyk.

To była ostatnia aktywność w tym semestrze na Politechnice Rzeszowskiej. Warto jednak podkreślić, że plany co do przyszłej edycji programu 3P związane z tą właśnie uczelnią są bardzo ambitne. Już we wrześniu będziemy rekrutować do programu 3P kolejnych studentów by te wszystkie plany zrealizować.

Revolution Slider Error: Slider with alias otwarciesali not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'

 

Return to top of page