Skip links

Konkurs Task Activator w Katowicach

2 czerwca studenci z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach mieli możliwość porozmawiać z Partnerką z Katowic – Martą – na temat możliwości rekrutacji do kolejnej edycji 3P i wziąć udział w konkursie Task Activator.

W tym dniu studenci dowiedzieli się na temat odbywającej się rekrutacji, korzyści wynikających z Programu 3P oraz co należy do zadań Parterów na uczelni. Stoisko było urozmaicone konkursem – Task Activator, podczas którego można było sprawdzić swoją wiedzę z zakresu IT, rozwinąć skrót 3P, odpowiedzieć na pytania związane z historią firmy. Przed rozwiązaniem Taska każdy mógł wysłuchać czym zajmuje się firma, co też mogło pomóc przy rozwiązywaniu zadań. Dla najlepszych 3 osób przewidziano zestawy upominków od firmy.

Wielu ze studentów dopytywało się również o możliwości dalszego rozwoju po Programie, ale także było ciekawych, jak wygląda współpraca Partnera z firmą i możliwość jej poznania.

To już ostatnie z katowickich wydarzeń, dlatego czekamy na Twoje zgłoszenie do Programu 3P – to Ty już od października będziesz mógł tworzyć Program 3P!

 

Revolution Slider Error: Slider with alias taskactivatorkatowice not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page