Skip links

Konferencja Inżynierii Oprogramowania beIT w Gdańsku

Mamy zaszczyt ogłosić, że #Asseco Poland zostało Sponsorem Platynowym Konferencji Inżynierii Oprogramowania beIT, która odbędzie się na Wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej w dniach 27-29 marca.

Organizatorami tego niesamowitego wydarzenia jest Koło Naukowe Zarządzanie IT i Katedra Inżynierii Oprogramowania.  Wysoki poziom merytoryczny wydarzenia- gwarantowany.  Biorąc udział w konferencji “na 3 dnie przeniesiesz się do świata zarządzania projektami i analizy biznesowej w branży IT”- przekonują organizatorzy. Dodatkowo do zgarnięcia ciekawe nagrody i certyfikaty uczestnictwa. Harmonogram konferencji  znajdziecie na stronie internetowej projektu: www.konferencjabeit.pl oraz fanpagu https://www.facebook.com/konferencjabeit.

Na Konferencji nie zabraknie również specjalisty z naszej firmy. Warsztaty dla uczestników przeprowadzi Agnieszka Kugler- Starszy Analityk z Pionu Rynku Kapitałowego. Temat warsztatów: “Analiza biznesowa- case study”. Życzymy powodzenia Agnieszce, a uczestnikom wartościowego warsztatu! :))

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się ciekawym artykułem, który mówi o tym, dlaczego warto angażować się w projekty studenckie: http://gazetabaltycka.pl/promowane/studenckie-przebudzenie-na-politechnice-gdanskiej

Widzimy się 27 marca na holu głównym wydziału ETI Politechniki Gdańskiej! Już teraz zapraszamy do naszego stoiska!

Pozdrawiamy

Zespół 3P

Revolution Slider Error: Slider with alias beit not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page