Skip links

Inauguracja V edycji programu 3P

5 października w warszawskiej siedzibie Asseco Poland odbyła się inauguracja V edycji programu ambasadorskiego 3P. Nasi Partnerzy spotkali się, aby wspólnie opracować plan na kolejny rok intensywnej pracy.

Dzień rozpoczęliśmy od powitania i zapoznania się. Następnie rozpoczęliśmy tour po warszawskiej siedzibie firmy. Potem przyszedł czas na obiad (tradycyjnie już pizza) i prezentację o Asseco, historii firmy i jej produktach oraz o założeniach i celach obecnej edycji programu. Głównym punktem spotkania były warsztaty, podczas których pracowaliśmy nad zaplanowaniem wydarzeń na kolejne miesiące. Dzień zakończyliśmy profesjonalną sesją zdjęciową, której efekty będą dostępne już wkrótce.

„Podczas inauguracji V edycji programu 3P mieliśmy okazję wymienić się pomysłami na wydarzenia oraz wspólnie ustalić plan na najbliższy czas. Nasi Parnerzy już działają na swoich uczelniach, a wkrótce będziemy mieli okazję zobaczyć pierwsze efekty ich pracy.”- powiedziała Natalia Adamczyk, Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu w Asseco Poland.

W tym roku Partnerzy 3P będą obecni na Politechnice Rzeszowskiej, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Akademii Górniczo-Hutniczej oraz Politechnice Gdańskiej.

Return to top of page