Skip links

III podsumowujące spotkanie partnerów 3P

Przez cały czerwiec na blogu 3P mieliście okazję przeczytać jakie przedsięwzięcia zorganizowali nasi partnerzy na uczelniach wyższych w całej Polsce. Po tak aktywnych działaniach w weekend 17-19 czerwca odbyło się w Poznaniu III spotkanie podsumowujące III edycji programu Polish Programmers Project.  

W poznańskim porcie Jacht piątek przywitał nas nienajlepszą pogodą. Integrowaliśmy się w hotelu przy okazji dyskutując o trwającej sesji egzaminacyjnej.

W sobotę dzień rozpoczęliśmy bardzo aktywnie. Tuż po śniadaniu mieliśmy okazję wziąć udział w niesamowitym warsztacie z Narzędzi i Technik w Zarządzaniu Projektami, które przeprowadził Mirosław Dąbrowski. Dowiedzieliśmy się o metodach Agile i Waterfall oraz spędziliśmy miło czas grając w Playing Lean. Warto zaznaczyć, że jako drudzy w Polsce mieliśmy przyjemność wziąć udział w tego typu rozgrywce. Ostatnim etapem 8 godzinnego szkolenia było wprowadzenie do technik i praktyk Management 3.0. Tuż po warsztacie udaliśmy się popływać na łódkach oraz oddać się urokom ogniska tuż przy samym jeziorze Kierskim.

Niedziela upłynęła w towarzystwie podsumowania naszych działań oraz części feedback’owej. Olga Żółkiewicz przygotowała specjalne zadania, które pozwoliły określić co w tej edycji było dopięte na ostatni guzik, a nad czym musimy jeszcze trochę popracować. Następnie po przedstawieniu planów na IV edycję, każdy z partnerów zaprezentował swoje osiągnięcia w III edycji projektu 3P. Było ich całkiem sporo – aż 120 wydarzeń w całym kraju. Wszyscy mamy nadzieję, że IV edycja pobije ten rekord. Do zobaczenia w październiku! 🙂

 

Revolution Slider Error: Slider with alias IIIspotkanie not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page