Skip links

III edycja programu 3P w Warszawie

Kolejny pracowity rok akademicki za Nami i jest to wyśmienita okazja do podsumowań. Tym razem rzut oka na Uniwersytet Warszawski, gdzie partnerką była Kasia, Szkołę Główną Handlową, na której Asseco promował Paweł oraz Politechnikę Warszawską, gdzie można było spotkać Darka.

W listopadzie na Politechnice Warszawskiej nawiązałem współpracę z Samorządem Studentów, Biurem Karier oraz Kołami Naukowymi takimi jak: Koło Naukowe PMArt, Koło Naukowe Informatyków oraz Koło Naukowe Multimedia. W grudniu zaowocowało to stoiskiem promocyjnym firmy Asseco w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej zorganizowanym wraz z KN Multimedia. Podczas tego eventu odwiedzający mogli zapytać i zdobyć informacje o firmie, wziąć udział w konkursie Task Activator oraz zobaczyć Wyświetlacz Trójwymiarowej Projekcji, na którym prezentowane było logo Asseco.

Na Uniwersytecie Warszawskim mogliście spotkać firmę Asseco i mnie przy okazji Mikołajek. Odbyły się one na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego, które zorganizowałam wraz z Samorządem Studentów WNE.

W styczniu na Politechnice Warszawskiej  zorganizowałem wraz z Kołem Naukowym PMArt prelekcję na temat Negocjacji. Prelegentką była nasza koleżanka z Asseco Olga Żółkiewicz. Wszyscy uczestnicy otrzymali Welcome Packi, a tuż przed eventem można było wziąć udział w konkursie Task Activator. Spotkanie cieszyło się dużą frekwencją, a uczestnicy aktywnie brali udział w zadaniach przygotowanych przez Olgę.

Luty oraz marzec obfitował w targi pracy. Odbyły się one w czterech miejscach: na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego, Stadionie Narodowym w Warszawie (Absolvent Talent Days) oraz na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej (Warszawskie Dni Informatyki). Razem w trójkę braliśmy czynnie udział promując firmę Asseco oraz nasz pilotażowy program stażowy Asseco Starter.

Na przełomie marca i kwietnia na Uniwersytecie Warszawskim mogliście spotkać mnie promującą firmę Asseco i program stażowy jaki oferuje firma na Wydziale Nauk Ekonomicznych oraz na Wydziale Matematyki, Informatyki i Mechaniki. Cieszę się, że tak wiele z Was zaaplikowało na program. Dodatkowo podczas tego roku akademickiego koordynowałam wraz z Darkiem kanał Asseco3P na Instagramie. Mogliście tam na bieżąco znajdować informację o wydarzeniach organizowanych przez Asseco3P w całej Polsce. Zapraszamy do obserwowania @asseco3p.

W kwietniu na Politechnice Warszawskiej odwiedziłem Koło Naukowe Informatyków, Koło Naukowe Multimedia oraz Koło Naukowe PMArt w celu zdobycia kontaktu do najlepszych studentów i zachęcenia ich do wzięcia udziału w programie stażowym Asseco Starter. 27 kwietnia wraz z Kołem Naukowym Informatyków zorganizowałem prelekcję na temat Baz Danych ETL-K. Prelegentem był nasz kolega z Asseco Borys Kenderow, który z lekkością i profesjonalizmem przedstawił to zagadnienie. Podczas tego eventu odbyło się również stoisko promocyjne, gdzie można było dowiedzieć się o naszym pilotażowym programie stażowym oraz wziąć udział w konkursie Task Activator.

W tym roku akademickim to już koniec, ale wracamy już w październiku!

 

Revolution Slider Error: Slider with alias Warszawa not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page