Skip links

III edycja Asseco 3P w Krakowie

Dziś kilka newsów od Ewy, Dominiki i Pawła – partnerów Asseco 3P w Krakowie. Przez cały rok akademicki można było ich spotkać na Politechnice Krakowskiej, Uniwersytecie Jagiellońskim i Akademii Górniczo-Hutniczej.

Wśród wielu wydarzeń, które koordynowaliśmy na największą uwagę zasługuje udział w Inżynierskich Targach Pracy AGH, spotkania z analitykami biznesowymi czy wykład ,,Let’s talk about Business Intelligence”.

Zorganizowaliśmy także kilka akcji promocyjnych – na naszych uczelniach pojawiły się stoiska promocyjne z wieloma gadżetami, a studenci mogli wziąć udział w konkursie programistycznym Task Activator. Nawiązaliśmy również współpracę z Kołami Naukowymi oraz organizacjami studenckimi, dzięki czemu Asseco współtworzyło takie wydarzenia jak Zjazd Delegatów IAESTE czy konferencja Liczby-Komputery-Życie.

Cotygodniowy konkurs rozwiązywania zagadek na naszym fanpage’u oraz promocja programu Asseco Starter były naszymi pilotażowymi zadaniami. Mamy nadzieję, że w kolejnej IV edycji programu Asseco 3P uda się zorganizować jeszcze więcej wydarzeń i aktywności! 🙂

Pozdrawiamy

Załoga Asseco 3P z Krakowa

 

Revolution Slider Error: Slider with alias Asseco3PwKrakowie not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page