Skip links

I spotkanie Partnerów Asseco 3P w Warszawie!

W dniach 5-6 listopada w warszawskiej siedzibie Asseco Poland odbyło się pierwsze spotkanie 24 nowych partnerów programu Asseco 3P. W trakcie szkolenia poznali oni osoby odpowiedzialne za największe projekty firmy, wraz z nimi uczestniczyli w zwiedzaniu siedziby oraz wzięli udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej (jej efekty zobaczycie już wkrótce!). Podczas dedykowanych szkoleń zgłębiali także tajniki tworzenia prezentacji oraz sposobu ich przedstawiania.  

Gośćmi specjalnymi byli: Artur Wiza, Dyrektor Zarządzający Obszaru Komunikacji Korporacyjnej oraz Zbigniew Krzysztoń, Dyrektor Działu Personalnego.

Wieczorem nie zabrakło oczywiście wspólnej integracji! Partnerzy podzieleni na sześć grup znaleźli się w Escape Room. Musieli zmierzyć się z zagadkami przygotowanymi przez prawdziwych specjalistów od tajemnic i  współpracując ze sobą znaleźć wyjście z zamkniętego pokoju.

Śledźcie nasze poczynania na profilu na facebook’u, obserwujcie Instagrama i Snapchata (@asseco3P), aby być cały czas na bieżąco z inicjatywami, które podejmujemy!

To będzie zdecydowanie dobry rok, do zobaczenia!

Revolution Slider Error: Slider with alias Ispotkanie not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page