Skip links

I spotkanie partnerów 3P IV edycji projektu

W dniach 30 września i 1 października w warszawskiej siedzibie Asseco Poland odbyło się pierwsze spotkanie 13 nowych partnerów IV edycji programu Asseco 3P.  Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa i Łódź – już niedługo w tych miastach będzie o nas głośno!

Wraz z początkiem roku akademickiego wystartowała IV edycja programu 3P tworzonego przez studentów IT dla studentów IT. Piątek rozpoczął się od przedstawienia każdego partnera, prezentacji firmy Asseco Poland oraz celach i założeniach całego projektu 3P. Po studenckim lunch’u (pizza!) nadszedł czas na prawdziwą burzę mózgów. Możecie być przekonani, że Wasi koledzy i koleżanki zaskoczą Was nie jednym świetnym pomysłem, w którym będziecie mogli wziąć udział.

Gośćmi specjalnymi byli pracownicy działu HR wraz z Zbigniewem Krzysztoniem, Dyrektorem Działu Personalnego oraz Elżbietą Sternal-Chrzan z Asseco Business Solutions.

Podczas pierwszego dnia nie mogło zabraknąć zwiedzania siedziby firmy oraz profesjonalnej sesji zdjęciowej, w której partnerzy 3P wzięli udział (jej efekty zobaczycie już wkrótce).

Wieczorem nadszedł czas na wspólną integrację! Naładowani pozytywną energią szaleliśmy na jednym z największych parków trampolin w Polsce. Po solidnej rozgrzewce, przyszedł czas na przewroty, salta czy też profesjonalny trening skoków.

W sobotę szkoliliśmy się z tematyki jaką jest Analiza Biznesowa, gdzie poznaliśmy szerzej metodyki Agile i Scrum w zarządzaniu projektami. Nie zabrakło również analizy SWOT naszego projektu 3P. A to wszystko po to, żeby nasze eventy były dla Was jak najatrakcyjniejsze!

Śledźcie nasze poczynania na profilu na facebook’u, obserwujcie Instagrama i Snapchata (@asseco3P), aby być cały czas na bieżąco z inicjatywami, które podejmujemy!

To będzie zdecydowanie najlepszy rok, do zobaczenia! 🙂

Return to top of page