Skip links

FOKA – Politechnika Gdańska

Dni Otwarte na Politechnice Gdańskiej, setki studentów i oczywiście Asseco! 🙂

Asseco3P wspiera większość inicjatyw studenckich, a więc nie mogło nas zabraknąć na wydarzeniu organizowanym 22 marca przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk – FOKA (Forum Organizacji i Kół Akademickich).

Czym jest FOKA? Organizatorzy na swojej stronie opisują wydarzenie w następujący sposób:

“FOKA, czyli Forum Organizacji i Kół Akademickich, to wydarzenie organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST Gdańsk mające na celu prezentację organizacji i kół naukowych działających na Politechnice Gdańskiej. Jest ono także niepowtarzalną okazją dla obecnych i przyszłych studentów tej uczelni na zapoznanie się z ciekawymi formami nauki oraz z różnymi możliwościami rozwijania swoich zainteresowań. Odbywa się podczas Dni Otwartych Politechniki Gdańskiej.

FOKA odbywa się w formie targów – na poszczególnych stanowiskach osoby odwiedzające mają okazję zapoznać się z tematyką działalności oraz z osiągnięciami prezentujących się kół i organizacji. Na oczach gości przeprowadzane są doświadczenia, a także odbywają się prezentacje własnych projektów, m.in. łazik marsjański, symulator lotów, drukarka 3D, łódź podwodna, EcoCar i wiele innych. Podczas trwania tego wydarzenia przeprowadzane są także konkursy oraz Gra Miejska, w których każdy może wziąć udział.”

Nasi Partnerzy 3P – Kornel Breńkacz oraz Maja Żmijewska odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące programu stażowego oraz programu absolwenckiego (starter.asseco.com), a również przygotowali konkurs Task Activator! 🙂

Pozdrowienia, wyczekujcie naszych kolejnych działań! 🙂

Revolution Slider Error: Slider with alias slider69 not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page