Skip links

DOŁADUJ SIĘ PRZED EGZAMINEM!

Sesja egzaminacyjna jest szczególnym czasem w życiu Studentów. Notatki, zaliczenia i noce spędzone nad książkami. Partnerzy 3P postanowili wyjść naprzeciw potrzebom swoich kolegów z uczelni i wspólnie stawić czoła sesji. Pomysł był prosty: zorganizować przestrzeń, w której Studenci będą mogli zrobić szybką powtórkę przed egzaminem oraz w komfortowych warunkach poczekać na godzinę zero 😉 W ramach akcji „Doładuj się przed egzaminem” na Politechnice Krakowskiej oraz Wydziale MiNI Politechniki Warszawskiej pojawiły się słynne niebieskie leżaki Asseco i wygodne pufy, które cieszyły się zainteresowaniem wśród studentów, oraz… wykładowców 😉 Na gości strefy doładowania czekały również napoje energetyczne i ciepłe drożdżówki.

31 stycznia pierwsze wydarzenie na Politechnice Krakowskiej zorganizował Krzysiek.Dzięki wcześniejszej promocji w mediach społecznościowych oraz poczcie pantoflowej zainteresowanie wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania. Chętni pojawili się skoro świt i, korzystając z okazji, rozmawiali z Krzyśkiem o programie Asseco STARTER i ofercie firmy skierowanej do studentów.

W następny piątek strefa doładowania pojawiła się na wydziale MiNI Politechniki Warszawskiej gdzie, Marek i Julian zadbali, aby wszystko wyszło zgodnie z planem.  Podczas obu wydarzeń Partnerzy 3P rozdawali ulotki promujące  Facebookowy konkurs „Czy Twoje hasło jest bezpieczne?” odnoszący się do obchodzonego 7 lutego Dnia Bezpiecznego Internetu. W związku z tak dużym zainteresowaniem, już teraz myślimy nad reedycją eventu w sesji letniej i dodatkowymi atrakcjami. Macie jakieś pomysły lub  sugestie? Zapraszamy do kontaktu!

Return to top of page