Skip links

Branża Telco w Trójmieście. Prezentacja Jana Pieczykolana

8 grudnia na wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskie odbyło się spotkanie w ramach inicjatywy Spotkanie z pracodawcą, podczas której wystąpili reprezentanci naszej firmy- Jan Pieczykolan, Anna Chmielewska oraz Partnerzy#3P.

Całość wydarzenia została podzielona na 3 bloki. Pierwszy z nich został poprowadzony przez partnerów programu 3P, którzy przybliżyli uczestnikom idee naszego studenckiego projektu 3P. W ramach drugiego bloku, Jana Pieczykolan, dyrektor w dziale TELCO, poprowadził prezentacje w temacie: “Branża Telco w Trójmieście”. Janek opowiedział studentom o wielu ciekawych projektach telekomunikacyjnych prowadzonych przez #Asseco Poland i o zakresie naszej działalności w tym obszarze.  Trzeci blok poprowadziła reprezentatka działu HR- Anna Chmielewska, która przedstawiła młodym ludziom profil naszej firmy, aktualne oferty pracy oraz korzyści płynące z pracy w Asseco Poland.

Spotkanie było bardzo profesjonalnie zorganizowane- zarówno dzięki naszym partnerom, jak i organizacji studenckiej BEST. Dziękujemy serdecznie za współpracę. Standardowo na koniec podziękowanie dla prelegentów- Janka i Ani, bo to dzięki takim ludziom jak Wy #AssecoPoland może dzielić się wiedzą i doświadczeniem z innymi.

Zapraszamy do zapoznania się z relacją ze stoiska promocyjnego tego wydarzenia oraz z prezentacji naszych przedstawicieli.

Revolution Slider Error: Slider with alias SpotkanieZpracodawca not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'

 

 

Return to top of page