Skip links

Asseco 3P kończy semestr na Śląsku

Dziś kilka newsów z południa Polski – czyli Marta z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Kuba z Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Swoją przygodę z Asseco rozpoczęliśmy w listopadzie 2015 roku i już miesiąc później udało nam się wspólnie stworzyć pierwsze stoisko promujące firmę na UE w Katowicach. Dodatkowo zorganizowaliśmy konkurs, a także zachęcaliśmy studentów do obserwowania naszego fanpage’a Asseco 3P. Na naszym Facebook’u studenci mogą czerpać mnóstwo wiedzy na tematy informatyczne, dowiadywać się o przydatnych kursach, oraz ważnych wydarzeniach.

W tym semestrze  promowaliśmy program Asseco Starter skierowany do studentów i absolwentów.  Rozszerzyliśmy też swoją działalność o dodatkową uczelnię – Uniwersytet Śląski i gdzie promowaliśmy program na Wydziale Informatyki i Nauki o Materiałach. Oprócz tego pojawiliśmy się na Absolvent Talent Days, a także prezentowaliśmy program w Kole Naukowym Hashtag oraz w organizacji studenckiej – Niezależnym Zrzeszeniu Studentów. Ponadto promowaliśmy firmępodczas targrów odbywających się w Gliwiach, stworzyliśmy stoisko promocyjneg na wydziale Automatyki Elektroniki i Informatyki na Politechnice Śląskiej, zaprezentowaliśmy program stażowy w Kole Naukowym Mobile Tech, a także przeprowadziliśmy jedno szkolenie i  przygotowaliśmy stoisko promocyjne na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Już niebawem podsumowujące spotkanie III edycji programu 3P. Jak wypadliśmy na tle innych miast? Trzymajcie za nas kciuki! 🙂

Marta i Kuba

Return to top of page