Skip links

Asseco Business Hours- wystąpienie specjalistów z Asseco Poland w Szczecinie

Dnia 12 maja na Wydziale Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odbyło się wydarzenie z cyklu Business Hours. Gościem uczelni byli pracownicy firmy Asseco Poland S.A.:

-Sebastian Tołłoczko, kierownik Zespołu Wytwarzania Oprogramowania, osoba o wieloletnim doświadczeniu programistycznym, uczestnicząca w projektach o bardzo różnorodnej specyfice,

-Paweł Moskowicz, kierownik Projektów, osoba z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu projektów informatycznych, wykorzystującą w pracy zawodowej najpopularniejsze metodyki zarządzania,

Prelegentów wspomagał Partner Assecco 3P, przyszły absolwent Wydziału Informatyki, Paweł Kośmicki, który przybliżył studentom zalety udziału w Programie Partnerskim firmy Asseco3P.

Sebastian Tołłoczko, podczas swojej prezezentacji opowiedział o cechach charakteru, które powinienen posiadać dobry programista, a także o możliwościach rozwoju w Asseco. Paweł Moskowicz przedstawił zadania, z którymi zmaga się na co dzień Kierownik Projektów, odwołując się do rzeczywistych przykładów.

Studenci z zaciekawieniem słuchali prezentacji, chętnie biorąc udział w dyskusji. Po spotkaniu wszyscy skorzystali ze sprawdzonego sposobu na zastrzyk energii w postaci Energy Drinków Asseco Poland. Warto zaznaczyć, że w bieżącym semestrze firma wspierała 3 inne wydarzenia informatyczne w Szczecinie, w których wzięło udział łącznie kilka tysięcy studentów.

Dziękujemy za udział w naszych spotkaniach! 🙂

Revolution Slider Error: Slider with alias abh not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page