Skip links

Asseco 3P we Wrocławiu

Cześć! Jestem Artur, studiuję na Politechnice Wrocławskiej, a od listopada reprezentuję firmę Asseco. Rok akademicki 2015/2016 prawie za nami. Działo się, prawda? 🙂 Sprawdźcie na jakich wydarzeniach można było mnie spotkać.

W marcu mogliście mnie zobaczyć na Wydziale Elektroniki. Razem z organizacją IAESTE promowałem firmę oraz programy stażowe Asseco Starter. Mam nadzieję, że z osoby, które wtedy spotkałem, zdecydowały się aplikować i już niedługo zobaczymy ich w siedzibie firmy.

Kilka dni później widziałem się z Wami podczas BEST Bit Festival. Firma Asseco z chęcią wspiera takie inicjatywy studenckie. Na pewno odpoczywaliście na naszych leżakach w strefie relaksu pomiędzy kolejnymi rozgrywkami.

W kwietniu znów miałem okazję się z Wami spotkać podczas cyklu warsztatów dla inżynierów – IAESTE CaseWeek. Jestem dumny, że mogłem uczestniczyć i reprezentować firmę Asseco w największym studenckim projekcie w Polsce. Mam nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy z organizacją studencką IAESTE.

To tyle w tym roku. Gorąco zachęcam do śledzenia naszej strony i wydarzeń w nowym roku akademickim! 🙂

 

Revolution Slider Error: Slider with alias wrocław not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page