Skip links

Asseco 3P w Bydgoszczy

Cześć, nazywam się Gracjan Kątek, jestem Partnerem 3P na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Działam od listopada 2015 roku i dotychczas udało mi się zorganizować wiele inicjatyw, promujących Asseco na naszej uczelni.

Pierwszym z zorganizowanych przeze mnie wydarzeń było stoisko promocyjne firmy Asseco na Drzwiach Otwartych Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy. Odwiedzający stoisko mogli wziąć udział w konkursie Task Activator oraz dowiedzieć się kilku słów o firmie Asseco i Programie 3P.

W styczniu wraz z pracownikami Asseco przygotowałem prelekcję na temat informatyki w branży energetycznej. Jan Rojszyk z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem przedstawił zagadnienie, a ja mogłem udzielić studentom informacji na temat zbliżającego się programu stażowego Asseco Starter.

Na przełomie marca i kwietnia na korytarzach UTP można było mnie spotkać na standzie promocyjnym, podczas którego uczestnicy konkursu Task Activator mogli wygrać cenne nagrody. Zawitałem również do czterech Kół Naukowych, gdzie opowiedziałem szczegółowo na temat wymagań oraz rekrutacji do programu stażowego i absolwenckiego firmy Asseco.

„Technologie .NET w energetycznych projektach Asseco” to temat przygotowanej przez Ireneusza Koszeka prelekcji, którą zorganizowałem w murach mojej uczelni. Prelegent szczegółowo przedstawił strukturę używanej technologii, a studenci dowiedzieli się o możliwej ścieżce kariery w Asseco.

Pod koniec maja odbył się Turniej Siatkówki, nad którym Asseco objęło patronat. Rozgrywki toczyły się w trybie turniejowym, a zwycięzcy zostali nagrodzeni ufundowanymi przez firmę gadżetami.

Ostatnim zorganizowanym przeze mnie wydarzeniem była strefa relaksu Chill IT. studenci mogli skorzystać z leżaków rozstawionych przed UTP oraz napić się energy drinków sygnowanych logiem Asseco.

 

Revolution Slider Error: Slider with alias bydgoszcznews not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page