Skip links

Asseco 3P na Politechnice Poznańskiej

W grudniu już po raz drugi wzięliśmy udział w wydarzeniu „WI_elkie Granie 2017” zorganizowanym przez Samorząd Studentów Wydziału Informatyki Politechniki Poznańskiej.

Na stoisku Asseco studenci mogli zdobyć informacje na temat perspektyw rozwoju w firmie oraz zapoznać się z obecnie prowadzonymi procesami rekrutacyjnymi. Nie zabrakło także konkursu, w którym studenci wykazujący się najlepszą znajomością wiedzy informatycznej mogli zdobyć nagrody.

Na uczestników wydarzenia czekały także liczne atrakcje, m. in. turniej paintballu laserowego, w którym można było zdobyć tytuł Mistrza Wydziału Informatyki, oraz gamesroom, z ponad dwustoma grami do wyboru.

Na wydarzeniu, mimo później godziny, pojawiło się mnóstwo studentów, którzy przy okazji grania w gry, mogli dowiedzieć się więcej o naszej firmie. Takie spotkania pozwalają nam lepiej poznać oczekiwania zawodowe młodych osób oraz zainteresować ich naszą ofertą, a także rozwiać wszelkie wątpliwości. – powiedziała Natalia Adamczyk, Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu.

Return to top of page