Skip links

Analityk biznesowy na Politechnice Warszawskiej

20 kwietnia o godzinie 16:00 w Gmachu Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, Partnerzy 3P mieli okazję gościć Tomasza Olędzkiego – Analityka z Asseco Poland. Na zaproszenie odpowiedziało wielu studentów informatyki wydziału MiNI Politechniki Warszawskiej, którzy mieli okazję poznać tajniki pracy analityka oraz jego pożądane cechy pod względem osobowości i charakteru.

Na początek Tomasz Olędzki przedstawił studentom m. in. notację UML oraz pokazał narzędzia, które wykorzystuje analityk w swojej codziennej pracy. Druga połowa spotkania okazała się jeszcze ciekawsza-  interaktywna forma dyskusyjna, czyli pytania od studentów do specjalisty. Tomasz opowiedział m. in. o swojej ścieżce kariery, przedstawił ze swojej perspektywy jego pełen wyzwań dzień, zwracając uwagę zarówno na wady, jak i zalety swojej pracy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego. jak ważną rolę odgrywają analitycy w projektach informatycznych. Dlatego planujemy częściej zapraszać specjalistów z tej właśnie dziedziny na spotkania ze studentami.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia i dziękujemy wszystkim za obecność!

Revolution Slider Error: Slider with alias AnalityKNI not found.
Maybe you mean: 'mainSlider-alt'
Return to top of page