Skip links

Październikowe 3P w stolicy

Podsumowując październikowe wydarzenia warto zwrócić uwagę na to co działo się w stolicy naszego kraju.

Martyna, Julian i Marek w trakcie pierwszych dni działalności na warszawskich uczelniach nawiązali współpracę z Samorządem Studentów Politechniki Warszawskiej, Samorządem Studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz z licznymi Kołami Naukowymi m.in. z Kołem Naukowym Informatyków i Kołem Naukowym PMArt działającym przy wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Zaowocowało to zorganizowaniem w dniu 25 października stoiska promocyjnego z cyklu “informatyka Strasznie Ciekawa” w gmachu MiNI Politechniki Warszawskiej. Partnerzy projektu skupili się na szerzeniu świadomości o firmie Asseco oraz programu studenckiego 3P. Chętnie udzielali odpowiedzi na pytania na temat staży i innych ofert pracy oferowanych przez Asseco Poland. Dodatkowo każdy student miał okazję spróbować swoich sił w konkursie Task Activator, którego główną nagrodą był PowerBank, a za samo wzięcie udziału uczestnik otrzymywał firmowy gadżet.

Październik to także okres Targów Pracy, a te odbyły się na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Swoją obecnością partnerzy Asseco 3P wspomagali pracowników działu HR, a także zachęcali do wzięcia udziału w konkursie programistycznym Asseco Starter.

Obserwujcie działania Martyny, Julka i Marka w Warszawie, ponieważ już możemy Wam zdradzić, że szykują niesamowity event! Stay tuned! 🙂

Return to top of page