Partnerzy

Adam Garstka

Politechnika Gdańska

Kontakt:
adam.garstka@asseco3p.pl

Dalej...

Albert Stec

Politechnika Rzeszowska

Kontakt:
albert.stec@asseco3p.pl

Dalej...

Aleksander Fiuk

Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie

Kontakt:
aleksander.fiuk@asseco3p.pl

Dalej...

Alicja Gerka

Politechnika Rzeszowska

Kontakt:
alicja.gerka@asseco3p.pl

Dalej...

Arkadiusz Kisiołek

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Kontakt:
arkadiusz.kisiołek@asseco3p.pl

Dalej...

Julian Romowski

Politechnika Warszawska

Kontakt:
julian.romowski@asseco3p.pl

Dalej...

Kornel Breńkacz

Politechnika Gdańska

Kontakt:
kornel.brenkacz@asseco3p.pl

Dalej...

Marek Pierścieniak

Politechnika Warszawska

Kontakt:
marek.pierscieniak@asseco3p.pl

Dalej...

Martyna Mikos

Uniwersytet Warszawski

Kontakt:
martyna.mikos@asseco3p.pl

Dalej...

Tomasz Jurkowski

Uniwersytet Technologiczno Przyrodniczy w Bydgoszczy

Kontakt:
tomasz.jurkowski@asseco3p.pl

Dalej...